Hotel Tumski – idealna lokalizacja na nocleg w Płocku

Hotel Tumski

Niezwykły obiekt 4-gwiazdkowy w zabytkowym centrum miasta, który zachwyca gości swoim urokiem, doskonałą lokalizacją oraz malowniczym położeniem przy Wiśle.

Podczas wyboru noclegu w Płocku warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze, warto wyszukać hotele w centrum, nad Wisłą, co zapewnia dodatkowo ciekawy widok. Po drugie, liczy się komfort – nie tylko ten związany z lokalizacją, ale także w kwestii pokoi oraz wyposażenia i zaplecza hotelu. Po trzecie, istotna jest profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Wszystkie trzy kryteria spełnia Hotel Tumski w Płocku – 4-gwiazdkowy obiekt w centrum miasta.

 

Szeroka gama możliwości

Hotel, dzięki swojemu malowniczemu położeniu, zapewnia świetne warunki do relaksu i odprężenia. Przestronny taras to miejsce, w którym goście mogą odetchnąć, a zachwycający widok na Wisłę i zabytkową część miasta, Wzgórze Tumskie, na długo zapada w pamięć. Warto nadmienić, że na tarasie mogą być również organizowane różnego rodzaju uroczystości, takie jak wesela i inne przyjęcia rodzinne, bankiety lub eventy firmowe, jubileusze czy pikniki. Wewnątrz znajdują się sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem oraz sale bankietowe, co czyni obiekt świetnym miejscem do spotkań biznesowych. Pokoje w centrum Płocka zapewnią komfortowy nocleg dla organizatorów i uczestników wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji czy innego rodzaju wydarzeń biznesowych.

 

Noclegi w komfortowych pokojach

Pokoje urządzone są ze smakiem, a wnętrza są jasne dobrze nasłonecznione oraz przestronne. Do wyboru są łóżka pojedyncze i podwójne, można również wybrać nocleg w apartamencie. Eleganckie meble i najwyższa jakość materiałów użytych do wykończenia nadają wnętrzom stylu i szyku. Pokoje w Płocku w Hotelu Tumskim wyposażone są w telewizor z dostępem do 24 kanałów, dostępne jest również wi-fi na terenie całego obiektu, a w pokojach można dodatkowo połączyć się poprzez gniazdo sieciowe.

Hotel znajduje się przy ulicy Piekarskiej 9, tuż nad brzegiem Wisły, blisko Bulwarów i zaledwie 250 metrów od rynku. Jest to stara, zabytkowa część miasta, która posiada niezaprzeczalny urok. Położenie gwarantuje także szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta.

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przy współpracy z Hotelem Tumskim w Płocku – www.hoteltumski.pl/

NAJNOWSZE WPISY
REKLAMA , BO ŻYĆ Z CZEGOŚ TRZEBA
KONIEC REKLAMY ;-)
WSPIERAMY CZTERY ŁAPY

Ośrodek Jelonki niesie pomoc zwierzętom dzikim, chorym i po wypadkach. Przeczytaj więcej o Ośrodku Okresowej Rehabilitacji Zwierząt Jelonki TUTAJ

Spodobał się artykuł? No to szybciutko sharuj!:

Facebook
Pinterest
Skype
WhatsApp
Email
Michał
Autor bloga i maruda hotelowa. Jeśli masz jakieś sugestie jak rozwinąć bloga lub chciał(a) byś zaproponować artykuł - pisz śmiało, na pewno się odezwę ;-) kontakt [at] trochetutrochetam.pl