Nasz blog jest amatorskim projektem, za pomocą którego dzielimy się z Wami, naszą publicznością, ciekawymi informacjami z różnych dziedzin życia.

Fakt, pojawiają się reklamy i to właśnie z klikania i wyświetlania reklam możemy przekazywać swoje “5 groszy” ludziom dobrej woli, którzy poświęcają swój czas i wkładają mnóstwo serca w pomoc tym, którzy sami nie mogą sobie pomóc. 

Postanowiliśmy napisać kilka słów aby rozpowszechnić działalność Ośrodka Jelonki w nadziei, że dotrze do każdego z Was i zachęci do aktywnego wspierania ich szczytnego celu. 

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Ośrodka Jelonki, oto dane kontaktowe: 

Ośrodek Okresowej Rehabilitacji Zwierząt Jelonki
Nowe Monasterzysko 37, 14-420 Młynary
(+48) 503 787 538
fundacja@zwierzetomwpotrzebie.pl

Chcesz pomóc “Jelonkom”? To proste

Jeśli chcesz, tak jak my, pomóc ludziom dobrej woli możesz to zrobić na kilka sposobów:

  1. Przekaż swoje 1,5% podatku na rzecz Ośrodka Jelonki (poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne dane) 
  2. Dokonaj darowizny, okresowej lub jednorazowej, na konto Ośrodka.
  3. Dokonując wirtualnej adopcji jednego z rezydentów Ośrodka 
  4.  Kupując karmę, leki lub inne produkty – obserwuj Fanpage Ośrodka gdzie informują o nowych futrach, które do nich zawitały. W postach publikują informacje na temat rzeczy, które potrzebują. Pozostań aktywny(a)!
  5. Stare koce, ręczniki, ścierki, a może szlafrok? Skontaktuj się “Jelonkami” i dowiedz czy możesz przekazać jedną z tych rzeczy. Daj drugie życie starem ręcznikowi, na pewno się przyda 🙂 
  6. Co jeszcze? Cóż, poniżej znajdziesz maila, telefonu też nie zabraknie, wpadnij też do nich na stronę internetową albo fanpage Facebooka. Dowiedz się w jaki sposób możesz pomóc. 


Ośrodek Okresowej Rehabilitacji Zwierząt Jelonki
Nowe Monasterzysko 37, 14-420 Młynary

Numer konta: 31 1140 2004 0000 3002 7588 0512
BIC/SWIFT dla przelewów z zagranicy BREXPLPWMBK
Twój 1,5% pomoże nakarmić, wyleczyć lub uratować niejedno życie. KRS 0000573711 Fundacja Zwierzętom w Potrzebie Nowe Monasterzysko 37, 14-420 Młynary

NAJNOWSZE WPISY
REKLAMA , BO ŻYĆ Z CZEGOŚ TRZEBA
KONIEC REKLAMY 😉
WSPIERAMY CZTERY ŁAPY

Ośrodek Jelonki niesie pomoc zwierzętom dzikim, chorym i po wypadkach. Przeczytaj więcej o Ośrodku Okresowej Rehabilitacji Zwierząt Jelonki TUTAJ