Zakupy na jedzenie na kemping

Składniki, które powinieneś spakować na następną wyprawę na kemping, różnią się od tych, które zwykle masz w domowej kuchni. Nie możesz po prostu wrzucić do plecaka torby makaronu lub bochenka chleba i udać się do lasu. Musisz przygotować posiłek wykorzystujący dostępne składniki i ugotować go na otwartym ogniu. Idealna jest kuchenka z zewnętrznym garnkiem do gotowania. Piec na propan jest jeszcze lepszy i bardziej energooszczędny.

Żywność w puszkach na biwak?

Żywność w puszkach jest świetna, ponieważ trwa długo i nie wymaga przechowywania w lodówce. Jest to świetne, jeśli biwakujesz w gorącym miejscu, gdzie nie ma możliwości schłodzenia jedzenia. Kurczak i wołowina w puszkach są również świetne, ponieważ mogą przetrwać bez chłodzenia. Masło i kurczak w puszkach mogą pozostać świeże przez kilka dni w chłodnym cieniu. Można je również spakować na dłuższe podróże. Następnie, kiedy będziesz gotowy do gotowania, możesz podgrzać resztki, aby podać je później.

Jeśli martwisz się o utrzymywanie zimnej żywności podczas biwakowania, jedz mniej łatwo psujące się jedzenie. Jeśli nie jesteś wielkim fanem przygotowywania posiłków z wyprzedzeniem, wybieraj produkty, które nie wymagają przechowywania w lodówce do momentu otwarcia. Świetnymi opcjami są owoce i niepsująca się żywność. Jeśli martwisz się o białko i kalorie, poszukaj owsa, makaronu lub klusek. Produkty te są często niskokaloryczne i mogą być przechowywane przez długi czas.

Możesz również pakować konserwy mięsne i ryby, ale nie powinieneś ich zabierać ze sobą. Będziesz musiał sam je ugotować, więc przygotuj się na kupowanie mniejszych opakowań. Następnie możesz zjeść resztki na inne posiłki. Możesz nawet przynieść niepsujące się produkty spożywcze, takie jak masło orzechowe lub migdały. Te przedmioty będą dobrze przechowywane po otwarciu i będą mile widzianym dodatkiem do twojego menu kempingowego.

Kupując żywność na kemping, nie zapomnij kupić niepsujących się produktów, które wymagają przechowywania w lodówce. Orzechy, nasiona i migdały to dobre opcje na przekąski. Im bardziej pożywna i zdrowa żywność, tym lepiej. To świetna alternatywa dla przetworzonej żywności, którą możesz mieć w zapasie. Łatwo jest również spożywać tego typu potrawy, gdy jesteś w lesie. Można je również przechowywać w chłodzie przez kilka dni, więc są świetne w nagłych wypadkach.

Pakowanie żywności na biwak

Będziesz także chciał zapakować niepsującą się żywność, którą możesz szybko ugotować i przechowywać. Możesz przygotowywać posiłki z niepsującej się żywności jako przekąskę lub posiłek. Jeśli planujesz zjeść kilka posiłków dziennie, lepiej będzie kupić kilka małych opakowań, które można przechowywać przez kilka dni. Co więcej, możesz wykorzystać resztki i przechowywać je w skrzyniach lodowych, dzięki którym Twoje jedzenie na kempingu będzie świeże i smaczne.

Wybierając jedzenie na kemping, ważne jest, aby wybierać przedmioty, które wytrzymają przez długi czas. Musisz przynieść solidne pojemniki na niepsujące się produkty spożywcze, aby uniknąć ich zgniecenia w wannie. Ponadto będziesz musiał również przygotować niektóre napoje. Alkohol i papierosy również sprawią, że poczujesz się gorzej. Możesz nawet zdecydować się na samotny obóz, dzięki czemu nie będziesz się martwić o to, co wypić.

Wybierając jedzenie na kemping, pamiętaj, że na wycieczkę najlepiej nadają się produkty niepsujące się. Te potrawy są idealne do gotowania, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Jeśli biwakujesz bez lodówki, możesz również przynieść suszoną fasolę, płatki zbożowe i płatki zbożowe. Ważne jest, aby kupować żywność odpowiednią na wycieczkę na kemping. Możesz nawet kupić resztki, których nie możesz wykorzystać do codziennych posiłków. Jeśli biwakujesz z rodziną, rozważ zakup małych opakowań tych przedmiotów.

Kolejnym świetnym jedzeniem na kempingu jest różnorodność produktów zbożowych. Możesz je kupić w lokalnym sklepie spożywczym. Możesz je kupić zamrożone, a następnie podgrzać. W mgnieniu oka będą gotowe na Twoją wyprawę na kemping. Poza tym istnieją inne odmiany produktów zbożowych, które są łatwe do przyrządzenia. Należą do nich tortille, precle i tortille. Niektóre z nich będą również przygotowywane z dużą ilością wody i można je jeść prosto z folii.

Wykonano przy współpracy z biwakuje.pl

NAJNOWSZE WPISY
REKLAMA , BO ŻYĆ Z CZEGOŚ TRZEBA
KONIEC REKLAMY ;-)
WSPIERAMY CZTERY ŁAPY

Ośrodek Jelonki niesie pomoc zwierzętom dzikim, chorym i po wypadkach. Przeczytaj więcej o Ośrodku Okresowej Rehabilitacji Zwierząt Jelonki TUTAJ

Spodobał się artykuł? No to szybciutko sharuj!:

Facebook
Pinterest
Skype
WhatsApp
Email
Michał
Autor bloga i maruda hotelowa. Jeśli masz jakieś sugestie jak rozwinąć bloga lub chciał(a) byś zaproponować artykuł - pisz śmiało, na pewno się odezwę ;-) kontakt [at] trochetutrochetam.pl